Перевищена кількість комп’ютерів, на яких може бути одночасно інстальований за вашою ліцензією

Тема у розділі 'Типові повідомлення про помилки та робота з ними', створена користувачем Holy, 29.03.2017.

 1. Holy

  Holy Administrator Команда форуму

  Помилка "Перевищена кількість комп’ютерів, на яких може бути одночасно інстальований <назва _продукта> за вашою ліцензією.
  Перевірте, на яку кількість комп'ютерів був виписаний цей код активації:
  • Якщо ви купували коробкову версію продукту, то кількість комп'ютерів буде вказана на лицьовій стороні коробки.
  • Якщо ви купували електронну версію продукту, то кількість комп'ютерів буде вказана в електронному листі з кодом активації.
  Детальну інформацію про коду активації, ви також можете побачити, додавши код активації на сторінку My Kaspersky. Для цього виконаєте наступні дії:
  1. Зареєструйтеся в My Kaspersky.
  2. Перейдіть на сторінку Мої коди і введіть ваш код активації.
  Детальна інформація про ліцензію відобразиться на сторінці. Число на сторінці Мої коди повинно бути більший або дорівнює числу ваших комп'ютерів. Наприклад, якщо ви маєте діючу ліцензію для Kaspersky Internet Security 2017 на два комп'ютери, то одночасно на трьох і більше комп'ютерах цю ліцензію використати не можна. Якщо при спробі додати код в My Kaspersky з'являється ця ж помилка, це означає, що цей код вже був доданий в іншому обліковому записі My Kaspersky.

  Якщо кількість комп'ютерів для цієї ліцензії не співпадає (менше) з кількістю комп'ютерів, на якій ви хочете використати продукт Лабораторії Касперского, то зверніться за розширенням кількості ліцензій в інтернет-магазин або до найближчого до вас партнера.
   

Поділитися цією сторінкою